Odkup odszkodowań zawsze i wszędzie

Odkup odszkodowań. Gdy pierwsza wypłata to za mało.

Odkup odszkodowań to najprostszy sposób, aby kierowca otrzymał dodatkowe środki z OC po wypadku. W większości sytuacji firmy ubezpieczeniowe wypłacają bowiem za mało. To niestety proceder nagminny. Nawet jeżeli kierowca dostał już odszkodowanie z OC, można ubiegać się o dodatkowe fundusze.Wystarczy, że przekaże prawa do zaniżonej części swego odszkodowania, a rzeczoznawca natychmiast wypłaci ustaloną kwotę.

Odkup odszkodowań. Cała Polska.

Przyjaciel lub przyjaciółka dała nam numer do zaufanego rzeczoznawca, który wykupi nasze odszkodowanie. Pracuje on jednak poza miejscem naszego zamieszkania, a dojazd nie jest brany pod uwagę. Nie musimy się wcale zamartwiać w nieskończoność.  Kontakt face to face  w tym przypadku nie jest konieczny. Naszym przypadkiem rzeczoznawca może zająć się telefonicznie lub mejlowo. Ale jak podpiszemy umowę? to nic skomplikowanego. Stosowne dokumenty przywiezie nam firma kurierska. Kilka dni wcześniej rzeczoznawca powinien wysłać nam mejlem wersję podglądową. Nie możemy przecież nic podpisywać w ciemno.

Odkup odszkodowań. Nie ważne kim jesteś.

Gdy już otrzymaliśmy dopłatę do odszkodowania, nie ma żadnej sposobności, abyśmy stracili nasze cenne pieniążki. Stronę procesu sądowego stanowi zawsze tylko  rzeczoznawca. Kierowca może odetchnąć z ulgą, oczekując na przelew. Nieraz kierowca jest pewien, że jeśli jego wehikuł  ma duży przebieg, bądź szkoda jest zbyt rozległa, dopłata będzie tylko pobożnym życzeniem.  Tak naprawdę skala uszkodzeń, typ auta czy jego rocznik nie mają większego znaczenia. Odkupienie praw od szkody komunikacyjnej to proces w 100 % legalny odbywający się w pełni zgodnie z obowiązującym prawie.

Wojn a o dopłatę do odszkodowania to konieczność zgromadzenia wielu pism. Najważniejsze z nich to decyzja o wypłacie odszkodowania. Bez niej anni rusz. Ważny jest również  kosztorys naprawy przesłany dla ubezpieczyciela. Gdy owe pisma zostały zjedzone przez przysłowiowego psa lub po prostu się zagubiły, nie martwy się na zapas. Rzeczoznawca poprosi o ich ponowne wysłanie. Dolary z dopłaty zazwyczaj otrzymujemy w ciągu tygodnia.