Odkup odszkodowań. Nierówna walka po kolizji

Odkup odszkodowań. Po każdej kolizji lub wypadku drogowym nasz samochód jest uszkodzony. Każdy kierowca w Polsce ma obowiązek posiadania polisy OC, która chroni ofiary kolizji i wypadków przed brakiem odszkodowania. Dlatego też jest cała, konkretna procedura, która obowiązuje po takim zdarzeniu. Przede wszystkim musi być ustalony sprawca kolizji lub wypadku. W przypadku kolizji nie ma potrzeby wzywania policji na miejsce, kierowcy mogą się między sobą dogadać i ustalić, który z nich zawinił. Nie przy każdej stłuczce towarzyszą emocje, więc nie jest to trudne. Czasem spotkają się dwaj kulturalni kierowcy, którzy nie mają kłopotu, by osiągnąć porozumienie.

Odkup odszkodowań. 30 dni na decyzje

Rezultatem takiego porozumienia jest oświadczenie sprawcy kolizji, które to jest swoistym biletem do wypłaty odszkodowania. Kiedy wszystko wydaje się piękne i jasne, to zaczynają się schody. Na miejsce przyjeżdża likwidator szkód z firmy ubezpieczeniowej. Ocenia wielość szkody i szacuje jak wysokie odszkodowanie będzie należało się po kolizji. Kolejnym krokiem jest oczekiwanie na pismo od ubezpieczyciela. Ten ma 30 dni na oszacowanie odszkodowania z oc. W skrajnych przypadkach może to potrwać nawet 90 dni.

Odkup odszkodowań. Rozczarowanie po decyzji

Kiedy przyjdzie już upragniona decyzja, to możemy być głęboko rozczarowani, gdy zobaczymy kwotę, którą chce nam wypłacić ubezpieczyciel. Wtedy też możemy rozpocząć nierówną walkę o wyższe pieniądze lub wybrać proste rozwiązanie. Walka nierówna, bo jeden człowiek zawsze ma małe szanse z wielką korporacją zajmującą się profesjonalnie obsługą odszkodowań. Jest ona bowiem przygotowana na bardzo wiele typów zażaleń i innych pism, w których domagamy się wyższego odszkodowania. Można jednak pozbyć się tego problemu. W pełni legalnie można od Państwa odkupić odszkodowanie.

Wystarczy nasze roszczenie do odszkodowania sprzedać firmie, która takie roszczenia skupuje. Polecamy Odkup odszkodowań Rzeczoznawca Białystok – TB Ekspert, firmę która specjalizuje się w skupowaniu odszkodowań. Wtedy dostaną Państwo maksymalnie wysoką kwotę, bo bez prowizji dla pośredników. Reszta pozostanie w rękach firmy zajmującej się odkupem odszkodowań.