Odkup odszkodowań OC po kolizji i wypadku

Odkup odszkodowań OC. Do 3 lat wstecz

odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Ubezpieczyciele nagminnie zaniżają odszkodowania. To niestety nie jest niechlubny przypadek, ale „norma”, którą trzeba zwalczać. Dla ubezpieczyciela najłatwiejsze pieniądze to takie, które zarobił na nieświadomych klientach. Bo przyjmują wycenę bez żadnego protestu. A to bardzo kosztowny błąd, przez który można stracić nawet kilka tysięcy złotych! Dlatego też polecamy nasze usługi. Odkup odszkodowań to całkowicie legalna forma przenoszenia roszczeń. My odkupujemy je od Was w zamian za gotówkę. Dostaniecie dużo więcej pieniędzy niż oferuje ubezpieczyciel, a my będziemy walczyć z ubezpieczycielem o odzyskanie tych pieniędzy. Jeżeli przegramy, to nasza strata. Wy gotówkę zachowacie. Jeżeli zdecydujecie się samodzielnie walczyć o pieniądze z ubezpieczycielem, to może to zająć nawet kilka lat.

W praktyce odkupuje się odszkodowania po wypadkach, które miały miejsce nawet 3 lata wstecz. Unikamy przy tym zbędnych i uciążliwych formalności. Wypłacamy maksymalnie możliwą kwotę, bo nie jesteśmy pośrednikami, tylko działamy bezpośrednio! Możemy wypłacić pieniądze gotówką lub przelewem – w zależności jak Państwu wygodnie.

Odkup odszkodowań OC. W całym kraju

Odkup odszkodowań odbywa się na terenie całego kraju. Wszystko możemy załatwić online – poprzez e-mail lub poprzez telefon. Jak już wspominaliśmy ubezpieczyciele nagminnie zaniżają odszkodowania. Nie dla każdego bowiem jest jasny kosztorys ubezpieczyciela, który stosuje różne triki, by wypłacić nam jak najmniej. Nie dla każdego mogą być jasne stosowane w kosztorysach przez ubezpieczalnie różnego rodzaju amortyzacje, zamienniki czy stawki roboczogodzin.

Odkup odszkodowań OC. Zaniżone odszkodowanie

Jest to niezgodne z przepisami prawa! Dlatego, nawet jeśli otrzymane odszkodowanie wystarczyło na naprawę pojazdu, warto sprawdzić czy możesz otrzymać dodatkowe pieniądze praktycznie od ręki. Firmy ubezpieczeniowe wychodzą bardzo prostego założenia. Ich model biznesowy zakłada pozyskanie klienta, który wykupi i opłaci polisę. Doskonała współpraca działa do czasu wystąpienia zdarzenia, od ryzyka którego klient się ubezpieczył. Wtedy, na przykład kiedy dojdzie do wypadku, starają się zaniżać kwotę odszkodowania.

Odkup odszkodowań – sprawdź pełną ofertę firmy XPRIME