Odkup odszkodowań OC AC

Odkup odszkodowań OC AC. Do 3 lat wstecz

Odkup odszkodowań OC AC. Ubezpieczyciele nagminnie zaniżają odszkodowania i niestety jest t o niechlubna norma. Nieświadomi klienci, którzy przyjmują wycenę tak jak jest, to wręcz żyła złota. Niestety popełniają w ten sposób błąd, który może ich kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Dlatego warto skorzystać z lepszego, bezpiecznego i legalnego rozwiązania jakim jest odkup odszkodowań przez firmę TB Ekspert. Skupujemy szkody OC AC nawet do 3 lat wstecz. Pieniądze wypłacamy natychmiast gotówką lub przelewem – w zależności jak państwu wygodnie. Lepsze to niż czekanie na wyrok sądu. Ubezpieczyciele mają dobrych prawników, którzy będą potrafili przeciągać sprawę latami. Warto zaznaczyć, że nie jesteśmy pośrednikami, tylko działamy bezpośrednio!

Odkup odszkodowań OC AC. Szybkie i bezpieczne rozwiązanie

Odkup odszkodowań to wyjście, które nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wam umożliwia zaoszczędzenie czasu, zaś my zajmiemy się odzyskaniem odszkodowania. Jednak będzie to już na naszej głowie, bo Państwo dostaną pieniądze od razu. Ryzyko przegranej w sądzie bierzemy na siebie. Dlatego też odsprzedając nam odszkodowanie mogą Państwo tylko zyskać! Możemy wypłacić pieniądze gotówką lub przelewem – w zależności jak Państwu wygodnie. Dodatkowo! Wszystko możemy załatwić online – poprzez e-mail lub poprzez telefon.

Odkup odszkodowań OC AC. Zaniżone odszkodowanie

Jak już wspominaliśmy ubezpieczyciele nagminnie zaniżają odszkodowania. Nie dla każdego bowiem jest jasny kosztorys ubezpieczyciela, który stosuje różne triki, by wypłacić nam jak najmniej. Nie dla każdego mogą być jasne stosowane w kosztorysach przez ubezpieczalnie różnego rodzaju amortyzacje, zamienniki czy stawki roboczogodzin. Jest to niezgodne z przepisami prawa! Dlatego, nawet jeśli otrzymane odszkodowanie wystarczyło na naprawę pojazdu, warto sprawdzić czy możesz otrzymać dodatkowe pieniądze praktycznie od ręki. Firmy ubezpieczeniowe wychodzą bardzo prostego założenia. Ich model biznesowy zakłada pozyskanie klienta, który wykupi i opłaci polisę. Doskonała współpraca działa do czasu wystąpienia zdarzenia, od ryzyka którego klient się ubezpieczył. Wtedy, na przykład kiedy dojdzie do wypadku, starają się zaniżać kwotę odszkodowania.