Odkup odszkodowań OC

Odkup odszkodowań OC. Nawet 3 lata wstecz

Odkup odszkodowań OC. Odszkodowania są nagminnie zaniżane i to niestety niechlubna norma, którą stosują ubezpieczyciele. Bowiem najłatwiej uzyskać dodatkowe pieniądze na nieświadomych klientach, którzy przyjmują wycenę ubezpieczyciela jako coś oczywistego. A to niestety błąd, który może nawet nas kosztować utratę kilku tysięcy złotych! Dlatego też warto skorzystać z naszych usług. Odkup odszkodowań to bezpieczna forma i szybka gotówka. Przede wszystkim procedura jest w pełni legalna! Po drugie pieniądze są wypłacane natychmiast. Zaś jeżeli zdecydujemy się na walkę z ubezpieczycielem, to na wynik sądowej batalii możemy poczekać nawet kilka lat.

W praktyce odkupuje się odszkodowania po wypadkach, które miały miejsce nawet 3 lata wstecz. Unikamy przy tym zbędnych i uciążliwych formalności. Wypłacamy maksymalnie możliwą kwotę, bo nie jesteśmy pośrednikami, tylko działamy bezpośrednio!

Odkup odszkodowań OC. Bezpieczne rozwiązanie

Odkup odszkodowań to wyjście, które nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wam umożliwia zaoszczędzenie czasu, zaś my zajmiemy się odzyskaniem odszkodowania. Jednak będzie to już na naszej głowie, bo Państwo dostaną pieniądze od razu. Ryzyko przegranej w sądzie bierzemy na siebie. Dlatego też odsprzedając nam odszkodowanie mogą Państwo tylko zyskać! Możemy wypłacić pieniądze gotówką lub przelewem – w zależności jak Państwu wygodnie. Dodatkowo! Wszystko możemy załatwić online – poprzez e-mail lub poprzez telefon.

Odkup odszkodowań OC. Zaniżone odszkodowanie

Jak już wspominaliśmy ubezpieczyciele nagminnie zaniżają odszkodowania. Nie dla każdego bowiem jest jasny kosztorys ubezpieczyciela, który stosuje różne triki, by wypłacić nam jak najmniej. Nie dla każdego mogą być jasne stosowane w kosztorysach przez ubezpieczalnie różnego rodzaju amortyzacje, zamienniki czy stawki roboczogodzin. Jest to niezgodne z przepisami prawa! Dlatego, nawet jeśli otrzymane odszkodowanie wystarczyło na naprawę pojazdu, warto sprawdzić czy możesz otrzymać dodatkowe pieniądze praktycznie od ręki. Firmy ubezpieczeniowe wychodzą bardzo prostego założenia. Ich model biznesowy zakłada pozyskanie klienta, który wykupi i opłaci polisę. Doskonała współpraca działa do czasu wystąpienia zdarzenia, od ryzyka którego klient się ubezpieczył. Wtedy, na przykład kiedy dojdzie do wypadku, starają się zaniżać kwotę odszkodowania.