Odkup odszkodowań.Odpowiedź na politykę.

Odkup odszkodowań to okazja

Odkup odszkodowań. W dzisiejszych czasach, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe na każdym kroku starają się ciąć koszty, ich klienci nieraz zderzają się z falą niezrozumienia. Przybiera ona postać zaniżonych stawek odszkodowań komunikacyjnych. Przyszedł czas wyrównania rachunków. Z pomocą przychodzi choćby rzeczoznawca. Przedmiotem jego działalności jest skup odszkodowań komunikacyjnych, związanych ze zdarzeniami mającymi miejsce do trzech lat w tył. Jest to rzecz jasna w pełni legalna i ogólnie uznawana procedura. Na czym dokładnie to polega? W zamian za okazję odkupu zaniżonej części  odszkodowania, przekazuje nam dopłatę, która wynika z przygotowanej przez niego uprzednio kalkulacji. Jeśli padliśmy ofiarą skąpstwa, nie ma na co czekać.

Jeżeli towarzystwo ubezpieczeniowe odmawia zapłaty całości lub części odszkodowania, a istnieją przesłanki, że nie chcemy przekazać prowadzenia swojej sprawy, można skorzystać z usług rzeczoznawcy. Najczęściej obawiamy się dodatkowych kosztów lub długich procesów sądowych.  W naszym odczuciu jest to bowiem mało opłacalne.

Kliknij i sprawdź ofertę rzeczoznawcy samochodowego z firmy TB Ekspert.

Odkup odszkodowań. Procedura.

Na czym polega odkup odszkodowania? Kierowca zbywa prawa do odszkodowania na inną firmę, w zamian za określony procent odzyskanego odszkodowania. Nie trzeba bezpośrednio angażować się w proces odzyskiwania odszkodowania. Rzeczoznawcy działają najczęściej na terenie całego kraju. Całą sprawę można przeprowadzić korespondencyjnie. Umowę, którą wcześniej otrzymaliśmy e mailem  dowiezie kurier.  Koszty sądowe związane z odkupem odszkodowania również nie uszczuplą naszego budżetu. Najważniejsze jest jednak to, że nic nie ryzykujemy.

Odkup odszkodowań. Warunki.

Podstawowym warunkiem odkupu odszkodowania jest brak jakiekolwiek ugody z ubezpieczycielem. Jeśli już taką zawarliśmy, musimy pogodzić się ze stratą- zastrzyku gotówki nie będzie. Odkup odszkodowania nie stanowi procesu ciągnącym się w nieskończoność. Dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób niecierpliwych, dla których priorytetem jest naprawa auta. Klient nie ponosi żadnych kosztów w ciągu trwania całego procesu odkupu odszkodowania. Całkowicie bezpłatna jest analiza kosztorysu, wycena dopłaty, a także sporządzenie umowy przez rzeczoznawcę. Przedmiot odkupu dotyczy tylko i wyłącznie części zaniżonej, którą powinniśmy otrzymać już dawno od likwidatora szkody. Środki jakie otrzymaliśmy z polisy również nie są zagrożone.