Odkup odszkodowań opinie

Odkup odszkodowań. Rzeczoznawca pomoże

odkup odszkdoowańOdkup odszkodowań opinie. W dzisiejszych czasach towarzystwa ubezpieczeniowe próbują maksymalizować zyski, ale nie jest to takie łatwe. Bowiem na rynku panuje ogromna wojna cenowa i każda firma prześciga się tylko w tym, by wyciągnąć z klienta jak najwięcej pieniędzy, a przy odszkodowaniach wypłacić jak najmniej. Dlatego też klienci spotykają się często z negatywnymi decyzjami jeżeli chodzi o żądanie wyższego odszkodowania. Rzeczoznawca może niezależnie ustalić jaka jest rzeczywista wartość szkody. Dodatkowo może odkupić od Państwa roszczenie do odszkodowania dzięki czemu otrzymacie pieniądze natychmiast, a nie dopiero jak dojdzie do sprawy sądowej i skończy się postępowanie i zapadnie wyrok. To wszystko może być na głowie Rzeczoznawcy.

Odkup odszkodowań. Jaka szkoda może być sprzedana

Czy każda szkoda może zostać sprzedana? Odkup odszkodowań opinie to jedno, ale należy się odnieść do stanu prawnego w Polsce. Jest to w pełni legalna procedura. Polskie prawne przepisy nie dają sposobności odsprzedania prawa do dochodzenia zadośćuczynienia za szkody osobowe. Z kolei szkoda komunikacyjna z OC sprawcy, która nie osiągnęła jeszcze trzech lat, staje się ciekawym celem dla instytucji ogniskujących się skupowaniu roszczeń. Co prawda nie ma takich kruczków, aby sprzedać szkodę z ubezpieczenia autocasco, ale firmy odszkodowawcze zdecydowanie wolą szkody z OC. W takich sytuacjach dochodzenia roszczeń nie zahamują rozmaite wyłączenia odpowiedzialności i inne warunki umowy AC.

Odkup odszkodowań. Prosta sprawa

Odkup odszkodowań to nie jest skomplikowany proces. Kierowca przede wszystkim ma dostarczyć rzeczoznawcy kosztorys, na podstawie którego likwidowana była szkoda. Ten sprawdzi czy odszkodowanie było zaniżone. Jeżeli się okaże że tak – a zwykle tak jest, to zostanie zaproponowana kwota odkupu odszkodowania i będzie ona zdecydowanie wyższa niż to co zaproponował ubezpieczyciel. Dopłata do odszkodowania nie podlega zwrotowi. Nawet jeśli sprawy nie uda się ostatecznie wygrać, kwota jaką otrzymamy należy już do kierowcy. Stroną procesu jest rzeczoznawca, a kierowca nie musi w nim uczestniczyć. Wystarczy czekać na dobre wieści.

Miałeś wypadek lub kolizję? Ubiegaj się z nami o odszkodowanie.

Wojciech Sokołowski

telefon: +48 608 444 189

Tomasz Brzezina

telefon: +48 608 444 186

[email protected]

www.tbekspert.pl