Odkup odszkodowań. Szybka gotówka

odkup odszkodowańOdkup odszkodowań. Ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie. Nie mogą podnieść cen polis, bo na rynku panuje konkurencja i trwa wojna cenowa. Oczywiście niskie ceny polis są dobre dla konsumentów, jednak zysku trzeba jakoś wypracować. Dlatego też ubezpieczyciel ucieka się do takich praktyk jak zaniżone odszkodowanie, bo to dla niego zysk. Jeżeli są Państwo w gronie osób, które jeszcze nie przyjęły odszkodowania i nie zgodziły się na jego wysokość, to mogą Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii, która specjalizuje się w takich przypadkach. Odkup odszkodowań to dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Odkup odszkodowań. Obowiązkowe OC

Odszkodowanie z OC może być wypłacone osobom, które ucierpiały w wypadku lub kolizji. Pod rygorem wysokiej kary każdy musi posiadać obowiązkowo ubezpieczenie OC. Dlatego w przypadku nieprzyjemnego zdarzenia na drodze możemy ubiegać się o odszkodowanie, a także naprawa samochodu odbywa się na koszt winnego kierowcy, a wypłata następuje przez ubezpieczyciela.

Odkup odszkodowań. Niskie odszkodowanie

Może się wydawać, że skoro samochód jest w warsztacie, a mechanik wystawił rachunek, to nie mamy czym się martwić, bo ubezpieczyciel nam wypłaci. Nic bardziej mylnego. Ubezpieczyciel może użyć starej sztuczki i zaniżyć ceny części – sugerując się cenami nie oryginalnych części, ale zamienników, a dodatkowo potrafią wycenić pracę mechanika w tylko znany sobie sposób, daleko od realiów. Dlatego też my dostaniemy zaniżone odszkodowanie, ubezpieczyciel osiągnie zysk, a my nie dość, że zszargamy nerwy przez kolizję czy wypadek, to jeszcze nie dostatecznie zostaniemy wystarczającej kwoty na pokrycie szkód.

Odkup odszkodowań. Szybkie pieniądze

Żeby uniknąć tych wszystkich stresów proponujemy Państwu skorzystanie z oferty firmy TB Ekspert, która zajmuje się odkupem odszkodowań oferując szybką gotówkę. Czyli przejmując roszczenie wobec ubezpieczyciela. Tu zyskują przede wszystkim Państwo, bo nie jesteśmy pośrednikiem tylko działamy bezpośrednio, dzięki czemu natychmiast wypłacamy Państwu gotówkę dużo wyższą niż proponuje ubezpieczyciel, a dalej sami zajmujemy się sprawą, bo ona już Państwa nie dotyczy i jesteście wolni od nerwów i stresów, zaś wszystkie formalności pozostają tylko na naszej głowie. Kliknij i sprawdź naszą ofertę! Zapraszamy do kontaktu.