Odkup odszkodowań. Telefon i po kłopocie.

Odkup odszkodowań. Sposób na zaniżanie odszkodowań.

Odkup odszkodowań. Towarzystwa ubezpieczeniowe bez opamiętania zaniżają odszkodowania, chociaż że większa suma na likwidację szkody przysługuje kierowcy. Takie działanie przestanie się im opłacać wtedy, gdy kary finansowe i wszelkie koszty sądowe przekroczą zyski. Z tego powodu wytworzył się rynek wtórny. Nieraz kierowca uważa, że mała kwota, jaką otrzymał od ubezpieczyciela, jest jednoznaczna z końcem sprawy. Nic jednak bardziej mylnego. Na walkę mamy ponad  3 lata a wspomóc może nas polecany rzeczoznawca samochodowy z tbekspert.pl . Całą sprawę może prowadzić on on line. Gdy jesteśmy pewni, że należy nam się większa suma,  lecz nie widzimy szans na wygraną, warto skorzystać z usług rzeczoznawcy. Odkup odszkodowań może okazać się trafną decyzją.

Odkup odszkodowań. Funkcje rzeczoznawcy.

Odkup odszkodowań dokonany przez rzeczoznawcę to szybki i prosty sposób na dodatkową pieniądze w formie gotówki, którą przeznaczymy na naprawę auta. Gdy walizka z dolarami wypłacona przez firmę ubezpieczeniową wydaje się być niewystarczająca, należy skontaktować się z zaufanym specjalistą. Musimy pamiętać, że warunkiem uzyskania dopłaty jest brak wcześniejszej ugody z ubezpieczycielem. Inaczej po ptakach Kierowca nie musi martwić się o dodatkowe koszty na czas procesu odkupu odszkodowania. Do bezpłatnych usług należy choćby analiza kosztorysu czy wycena dopłaty. Również za sporządzenie umowy nie zapłacimy ani złotówki. Odkup obejmuje tylko część zaniżoną odszkodowania, którą ubezpieczycielem powinien nam wypłacić już za pierwszym razem.

Odkup odszkodowań. Czy coś można stracić?

Jeśli odpowiednia suma odszkodowania pojawiła się na naszym koncie przed procesem odkupu, to na pewno jej już nie stracimy. Pieniądze należą tylko i wyłącznie do nas. W procesie odkupu to właśnie rzeczoznawca jest stroną. Kierowca może spać sobie smacznie, czekając na dopływ gotówki. Czasem kierowca jest przekonany, że jeśli samochód ma ma duży przebieg, lub szkoda jest zbyt duża, dopłata będzie tylko niespełnionym marzeniem. Praktycznie jednak,  skala uszkodzeń, rodzaj auta czy jego rocznik nie mają większego znaczenia. Odkupienie praw od szkody komunikacyjnej to proces w pełni legalny.