Odkup odszkodowań. Trafny wybór.

Odkup odszkodowań. Strzał w dziesiątkę.

Niestety normą stało się zaniżanie przez towarzystwa ubezpieczeniowe odszkodowań, które się po prostu należą kierowcom. Najprostszym sposobem na uzyskanie dodatkowych środków z OC po wypadku jest odsprzedaż odszkodowania. Odkup odszkodowań.

Nawet w przypadku, gdy kierowca otrzymał już odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia OC, możecie starać się o dodatkowe środki. Jedyne co należy zrobić, to powierzyć nam prawa do zminimalizowanej części Państwa odszkodowania. W jakim celu? Po to, aby otrzymali Państwo od nas ustaloną kwotę.

W praktyce odkupuje się odszkodowania po wypadkach, które miały miejsce nawet 3 lata wstecz. Transakcja przeprowadzana jest w całkiem niezłym tempie. Unikamy przy tym zbędnych i uciążliwych formalności.

Odkup odszkodowań. Wyjście jest jedno.

Odkup odszkodowań stanowi wyjście z sytuacji bo jest  w pełni bezpieczny i w żaden sposób nie koliduje z polskim prawem. Odsprzedając nam swoje odszkodowanie, nie ponoszą Państwo żadnych strat w związku z sumą odszkodowania, która została już przyznana. Korzystając z tej możliwości, szybko otrzymują Państwo dodatkową gotówkę.

Należy pamiętać, że odkup odszkodowania nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Umożliwia nam zaoszczędzenie  czasu, który musieliby Państwo spędzić w sądzie, walcząc o swoje pieniądze. Ponadto wszelkie działania związane z odkupem prawa do zaniżonej części odszkodowania nie mają żadnego wpływu na Państwa umowę z firmą ubezpieczeniową.

Odkup odszkodowań. Zaniżanie na ekranie.

Bardzo często Zakłady Ubezpieczeń zaniżają wypłacane odszkodowania dlatego pamiętaj, że warto przeliczyć każdą szkodę!Nie dla każdego mogą być jasne stosowane w kosztorysach przez ubezpieczalnie różnego rodzaju amortyzacje, zamienniki czy stawki roboczogodzin. Jest to niezgodne z przepisami prawa! Dlatego, nawet jeśli otrzymane odszkodowanie wystarczyło na naprawę pojazdu, warto sprawdzić czy możesz otrzymać dodatkowe pieniądze praktycznie od ręki. Firmy ubezpieczeniowe wychodzą bardzo prostego założenia. Ich model biznesowy zakłada pozyskanie klienta, który wykupi i opłaci polisę. Doskonała współpraca działa do czasu wystąpienia zdarzenia, od ryzyka którego klient się ubezpieczył. Wtedy, na przykład kiedy dojdzie do wypadku, starają się zaniżać kwotę odszkodowania.