Odkup odszkodowań. Kierowco, nie zwlekaj!

Odkup odszkodowań. To działa!

Odkup odszkodowań. Nieraz i nie dwa zdarza się, że pieniądze wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie starczą na realną naprawę szkody. Wtedy z pomocną dłonią przychodzi rzeczoznawca, który posiadając fach w ręku załatwi sprawę szybciej niż myślimy. Ważną, informacją jest to, że wcześniej nie mogliśmy zawrzeć ugody towarzystwem ubezpieczeniowym. Wtedy wykup odszkodowania będzie tylko czymś jak film sc-fi. Wykup nie przynosi dodatkowych kosztów. Już tak jest, że większość usług oferowanych w tym zakresie przez rzeczoznawcę jest bezpłatna. Chodzi tu  o przede wszystkim specjalistyczną analizę kosztorysu czy sporządzenie umowy. Odkup odszkodowania obejmuje kwotę, którą firma ubezpieczeniowa nam nie zapłaciła, choć w rzeczywistości nam się należała.

Odkup odszkodowań. Rzeczoznawco działaj!

Wykup odszkodowań przez rzeczoznawcę to szybki i prosty sposób na dodatkową gotówkę, którą przeznaczymy na naprawę auta. Gdy suma wypłacona przez firmę ubezpieczeniową wydaje się być niewystarczająca, należy skontaktować się z zaufanym specjalistą. Musimy pamiętać, że warunkiem uzyskania dopłaty jest brak wcześniejszej ugody z ubezpieczycielem. Inaczej po ptakach Kierowca nie musi martwić się o dodatkowe koszty na czas procesu odkupu odszkodowania. Do bezpłatnych usług należy choćby analiza kosztorysu czy wycena dopłaty. Również za sporządzenie umowy nie zapłacimy ani złotówki. Odkup obejmuje tylko część zaniżoną odszkodowania, którą ubezpieczycielem powinien nam wypłacić już za pierwszym razem.

Odkup odszkodowań. Skala uszkodzeń.

Rzeczoznawca, który odkupi od nasz odszkodowanie podchodzi do klienta w sposób indywidualny. Z jego usług może skorzystać zarówno właściciel auta dwudziestoletniego, jak i posiadacz najpiękniejszej fury w mieście.  Nieistotna jest też skala uszkodzeń. Jeśli uznamy, że wypłata na likwidację szkody jest rażąco niska, należy wybrać numer do rzeczoznawcy. Pomoże on mam w trudnym położeniu. Odkup odbywa się w całości w zgodzie z majestatem prawa. W procesie wytoczonym towarzystwu przez rzeczoznawcę, kierowca nie jest już stroną i spokojnie może oczekiwać dobrych wieści. Gdy już uzyskaliśmy dopłatę od odszkodowania, nie ma możliwości, aby ktoś lub coś odebrało nam należne pieniądze. Strona procesu sądowego to tylko wyłącznie rzeczoznawca, a kierowca może spać spokojnie. Dobranoc!